Webové aplikace » ZenCart

Zabýváme se instalací e-shop systému Zen Cart, poskytováním webhostingu, vývojem modulů, úpravou vzhledu (theme), modifikacemi a rozšířením funkčnosti dle specifikací zákazníka.

Zen Cart je profesionální e-shop systém, který poskytuje rozsáhlé možnosti rozšíření při zachování jednoduchého nastavení a používání. Je šířen pod licencí GNU – GPL, což znamená, že přístup k tomuto kódu je přístupný komukoliv a tento zdrojový kód lze libovolně měnit a upravovat.

Námi vytvořené moduly a rozšíření:

  • Pohoda export – modul pro export přijatých objednávek do XML souboru ve formátu účetního systému Pohoda.
  • Platební modul Multiservis – platební modul umožňující nákup na splátky u služby Multiservis.
  • Google translate – modul umožňuje překládat popisy produktů do jiných jazyků prostřednictvím služby Google translate.
  • Info admin orders – rozšíření Vám umožní v administraci obchodu Zencart zobrazovat detail objednávky v plovoucím okně bez toho, aniž byste museli objednávku editovat (stlačením tlačítka edit) v celkovém přehledu objednávek.
  • Další údaje k produktům – rozšíření Vám umožní vkládat další údaje k jednotlivým produktům. Např: rozměry, záruka, odkazy na návody atd.

Do budoucna připravujeme modul pro aktualizaci skladových karet programu Pohoda (např. prodejních cen) podle cen zboží nastavených ve Vašem elektronickém obchodě ZenCart. Nemusíte se už tedy starat o aktualizaci cen zásob v programu Pohoda.

Uvítáme jakékoliv Vaše nápady na další moduly, kontaktujte nás.

Pokud máte zájem o naše služby, kontaktujte nás prosím na info@uniqueweb.cz