Webové aplikace » ZenCart » Pohoda export – modul

Rozšíření Pohoda export Vám umožní v administraci obchodu Zencart exportovat Vámi vybrané přijaté objednávky do souboru XML. Ten lze importovat do účetního programu Pohoda jako vydanou fakturu, případně jako vydanou zálohovou fakturu, dále lze vytvářet skladové karty, přijaté objednávky atd.

Modul exportuje kromě fakturačních údajů také zboží, které lze odečítat ze skladu programu Pohoda (kódy pro import se individuálně definují v modulu u každého druhu zboží v Zencart obchodě).

Nově přibyla možnost automatického importu veškeré agendy do účetního programu Pohoda pomocí našeho programu PohodaSync. Více čtěte zde.

S tímto řešením lze docílit automatické aktualizace skladových karet s internetovým obchodem, aktualizaci cen atd.

K dispozici je také desktopová aplikace, která po vytvoření exportního souboru na straně serveru uživatele upozorní na nově vytvořený exportní soubor, umožní jeho automatické stažení a import do programu Pohoda. Pomocí jednoho kliknutí tak máte všechny doklady vytvořeny. Program má velmi snadné nastavení a intuitivní uživatelské ovládání.

Použití modulu společně s desktopovou aplikací je velmi jednoduché a lze ho dále rozšiřovat o nové funkce. Máte-li jakékoliv dotazy nebo zájem o náš modul, kontaktujte nás.

Systémové požadavky:

  • PHP 5
  • Zencart 1.3.8 a vyšší
  • Windows XP/Vista/Win7