Domů Napište mi RSS

Webové aplikace » Prestashop » FlexiBee RestApi konektor

Modul slouží pro automatickou online synchronizaci účetního programu FlexiBee a eshopu Prestashop.

FlexiBee je ekonomický systém určený pro malé a střední firmy, firmy vedoucí účetnictví a pro drobné podnikatele vedoucí daňovou evidenci. Program umožňuje i vzdálený přístup. Podporuje podvojné účetnictví, homebanking, skladové hospodářství, evidenci majetku a leasingu, mzdy, pohledávky/závazky a má řadu dalších modulů. FlexiBee je dostupný pro operační systémy Windows, Linux a Mac OS X.

Rozhraní RestApi vzniklo za účelem umožnit komunikaci s dalšími aplikacemi a dovoluje tak vytvořit celý funkční ekostystém schopný si mezi sebou efektivně předávat jednotlivá data. To významně zjednodušuje a urychluje práci při vyřizování agendy a také minimalizuje chyby, které by se mohly při ručním přenosu vyskytnout.

Lze využít tyto možnosti synchronizace:

    1. Ceník a skladové zásoby

Na základě ceníku vytvořeného v programu FlexiBee vytvoříte velmi jednoduše produkty ve Vašem eshopu a to včetně obrázků, aktuálního stavu skladu, ceny atd.

    1. Adresář

Vytvoří adresář zákazníků a jejich kontaktních údajů.

    1. Objednávky

Z realizovaných objednávek na Vašem eshopu vytvoří aplikace přijatou objednávku, ze které už snadno vytvoříte vydanou fakturu a získáte přehled o skladových zásobách.

    1. Aktualizace stavů objednávek

Účetní program umožňuje nastavení stavu zpracování objednávky a tyto stavy lze aktualizovat i na straně eshopu a odeslat zákazníkovi email o stavu objednávky.

Ukázka aplikace

Máte-li jakékoliv dotazy nebo zájem o náš Winstrom Flexibee sync konektor, kontaktujte nás.

Jsme schopní konektor upravit pro další aplikace a eshopy dle zadání.

Podporované verze:

  • Prestashop 1.6
  • Prestashop 1.7