Prestashop » FlexiBee Sync konektor

Pomocí této aplikace budete schopni synchronizovat Váš účetní program FlexiBee s eshop aplikací Prestashop.

Rozhraní FlexibeeSync již není ze strany výrobce Flexibee podporováno! Bylo nahrazeno modernějším RestApi, konektor podporující tento nový způsob komunikace naleznete zde.

FlexiBee je ekonomický systém určený pro malé a střední firmy, firmy vedoucí účetnictví a pro drobné podnikatele vedoucí daňovou evidenci. Program umožňuje i vzdálený přístup. Podporuje podvojné účetnictví, homebanking, skladové hospodářství, evidenci majetku a leasingu, mzdy, pohledávky/závazky a má řadu dalších modulů. FlexiBee je dostupný pro operační systémy Windows, Linux a Mac OS X.

Rozhraní FlexiBee Sync vzniklo za účelem propojení účetního programu s elektronickými obchody a možnosti přenosu dat z jedné aplikace do druhé. Lze jej tedy využít k propojení jakékoliv aplikace s tímto účetním programem.

Naše aplikace Vám umožní přenos dat mezi Prestashopem a FlexiBee , což Vám značně urychlí práci při vyřizování agendy a také vyloučíte chyby, které by se mohly při ručním přenosu dat vyskytnout.

Lze využít tyto možnosti synchronizace:

    1. Ceník a skladové zásoby

Na základě ceníku vytvořeného v programu FlexiBee vytvoříte velmi jednoduše produkty ve Vašem eshopu a to včetně obrázků, aktuálního stavu skladu, ceny atd.

    1. Adresář

Vytvoří adresář zákazníků a jejich kontaktních údajů.

    1. Objednávky

Z realizovaných objednávek na Vašem eshopu vytvoří aplikace přijatou objednávku, ze které už snadno vytvoříte vydanou fakturu a získáte přehled o skladových zásobách.

    1. Aktualizace stavů objednávek

Účetní program umožňuje nastavení stavu zpracování objednávky a tyto stavy lze aktualizovat i na straně eshopu a odeslat zákazníkovi email o stavu objednávky.

Ukázka instalace a použití

Máte-li jakékoliv dotazy nebo zájem o náš Winstrom Flexibee sync konektor, kontaktujte nás.

Jsme schopní konektor upravit pro další aplikace a eshopy dle zadání.